
Pieśni z dorzecza Wisły usłyszymy w wykonaniu zespołu Hambawenah – Orkiestra Dobrej Wody to wszystko w plenerze nad brzegiem naszego „Zalewu”.
Musicie tam być gdyż muzyka ta kołysze niczym pokład żaglowca
Liczymy na dobra pogodę ale nie straszny nam nawet sztorm
