👉Kolejne muzyczne wydarzenie na które serdecznie Was zapraszamy.
Pieśni z dorzecza Wisły usłyszymy w wykonaniu zespołu Hambawenah – Orkiestra Dobrej Wody to wszystko w plenerze nad brzegiem naszego „Zalewu”.
Musicie tam być gdyż muzyka ta kołysze niczym pokład żaglowca
📆27 września (sobota) 2025
⏰godz. 17:00
📍tereny przy MOLO nad Zalewem w Nowej Dębie
Liczymy na dobra pogodę ale nie straszny nam nawet sztorm😉